f1Zabawa w sport na całego podczas Pasłęckich czwartków lekkoatletycznych. Wielkie brawa dla uczestników za aktywne popołudnie z lekką atletyką. Były emocje, rekordy życiowe, puchary, nagrody i słodkie upominki. Dziękujemy rodzicom za obecność i doping dla swoich młodych sportowców. Dziękujemy nauczycielom i wolontariuszom za pomoc w organizacji zawodów.

1 nPodczas Mistrzostw Województwa w Lekkiej Atletyce U16 oraz U14, które odbyły się w niedzielę w Lubawie bardzo dobrze zaprezentowała się nasza młodzież. Złoty medal w kategorii U14 zdobyła Patrycja Wróbel z życiówką 14.07 na 100m oraz Mateusz Twardzik z życiówką 3,08.22 na 1000m. W kategorii U16 pokonując poprzeczkę na wysokości 155cm. w skoku wzwyż trzecie złoto dołożył Alan Michałek. W rzucie oszczepem medale zdobyły Ewelina Szyszka srebrny w U16 uzyskując 27,29m oraz Kinga Pietera brązowy w U14 rzucając na odległość 17,44m. Gratulujemy!!!

Olecko 2017W Olecku 9.09.2017r. odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Lekkiej Atletyce. Zawody, w których wzięło udział blisko 600 młodych sportowców z województwa mazowieckiego oraz warmińsko-mazurskiego były jednocześnie kwalifikacjami do mistrzostw Polski. W zawodach wystartowały dwie reprezentantki Uczniowskiego Klubu Sportowego „Gimpas” - Martyna Rozenbajgier oraz Ewelina Szyszka.

Patrycja Wrobel Lubara 2017 Jeden złoty medal oraz dwa brązowe zdobyły zawodniczki naszego klubu podczas Mistrzostw Województwa Warm-maz szkolnego Związku Sportowego w Lubawie. Patrycja Wróbel w gronie dziewcząt szkół podstawowych zdobyła złoto na 600m ustanawiając rekord życiowy wynoszący teraz 1,54:88. Ewelina Szyszka rzuciła oszczepem 28,25m co dało brązowy medal. Taki sam kolor medalu skacząc wzwyż 150cm zdobyła Ola Nawrocka. Obie rywalizowały w gronie dziewcząt szkół gimnazjalnych

Nestle CUP 2017 1W Lidzbarku Warmińskim odbyły się eliminacje regionalne w wielobojach lekkoatletycznych Nestle Cup 2017. W zawodach wzięli udział uczestnicy programu Lekkoatletyka dla każdego, uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. Z dobrej strony pokazała się nasza pasłęcka grupa, którą w większości tworzą uczniowie naszej szkoły. Wspaniały sukces odniosła Patrycja Wróbel (klasa 6b). Z dorobkiem 302 punktów zdobyła srebrny medal w 4-boju dziewcząt rocznika 2004.

Więcej artykułów…