Aktualności

Pasłęcka Liga Lekkoatletyczna na szóstkę

Pleta Pasl Liga LA 2018 09 28W piątek na Stadionie Miejskim odbyły się zawody jesiennej rundy Pasłęckiej Ligi Lekkoatletycznej Szkół Podstawowych. Po dwa medale zdobyły Patrycja Wróbel złoto na 100 i 600m oraz Aurelia Cebula złoto na 300m i srebro na 100m, na co dzień uczennice Szkoły Podstawowej nr 1. Mateusz Twardzik reprezentujący Szkołę Podstawową w Zielonce Pasłęckiej zdobył złoty medal w biegu na 300m. Dwa srebra w rzucie oszczepem i skoku w dal wywalczyła Kinga Zienkiewicz reprezentująca podobnie jak pozostali uczniowie Szkołę Podstawową nr 3.

Cebula A Pas Liga LA 2018 09 28 Zienkiewicz Pas Liga LA 2018 09 28

Kinga Pietera zdobyła srebro w rzucie oszczepem, Magda Kowalczyk brąz w biegu na 600m i Weronika Grodź brąz w biegu na 60m. Justyna Lewczuk oraz Andrzej Juniewicz zdobyli po złotym medalu w pchnięciu kulą. Ania Szuchyta dołożyła brąz w pchnięciu kulą. Maciej Kruczyński zdobył dwa brązowe medale w biegu na 100m oraz skoku w dal. Sztafeta 4x100m chłopców zdobyła brązowy medal. O jak najlepsze wyniki dzielnie walczyli także Maja, Eliza, Michalina, Tomek, Natan, Dawid, Adam, Amelia, Gosia, Karolina i Adrian. Wszystkim serdecznie gratulujemy.