Aktualności

Zapraszamy na Mikołajkowy Test Coopera

Baner Bieg Coopera 20188 grudnia br. wspólnie z Pawłem Czapiewskim, rekordzistą Polski w biegu na 800m zapraszamy wszystkich chętnych do Pasłęka na Mikołajkowy Test Coopera. Liczymy na wspólną dobrą zabawę. Główne motto naszej imprezy, to „Dzielimy się dobrą energią”. Cały dochód z wpisowego zostanie przeznaczony na cel charytatywny.

 

Przy okazji wspólnego biegania możemy sprawdzić swoją formę, wydolność tlenową w bieżącym okresie i efektywniej zaplanować dalszy trening. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat podpisany przez Pawła Czapiewskiego. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem. Zapisy odbywają się poprzez portal www.elektronicznezapisy.pl. W przypadku wolnych miejsc, do limitu 75 uczestników będzie można także zgłosić się w dniu biegu. Jeszcze raz zapraszamy.

ZAPISY

Mikolajkowy_Test_Coopera_2018_REGULAMIN.pdf

Test_Coopera_zgoda_nieletni.pdf