Gry zespołowe

Koszykówka
- jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się sportowych gier zespołowych.

Do sezonu 2005-2006 z grupą koszykarzy z rocznika młodzików pracował pan Michał Wawrów.

W sezonie 2006-2007 trenerem drużyny chłopców naszego klubu był pan Krzysztof Kowal. Drużynę dziewcząt prowadziła pani Małgorzata Sacewicz.

Nasze drużyny startując zarówno w rozgrywkach międzyszkolnych jak i klubowych rokrocznie osiągały znaczące wyniki.

Od sezonu 2008/2009 zajęcia treningowe w sekcji piłki koszykowej wstrzymane są do odwołania.

Obecnie prowadzone są zajęcia w formie rekreacyjnej oraz przygotowujące do rozgrywek międzyszkolnych.

Siatkówka
- j
edna z niewielu, zespołowych gier sportowych, gdzie rozgrywające mecz drużyny nie mają w zasadzie bezpośredniego kontaktu (fizycznego) między sobą. Celem gry jest takie przebicie przez siatkę piłki na pole przeciwnika, aby drużyna odbierająca nie zdołała jej prawidłowo odbić...

Opiekunami drużyn dziewcząt do sezonu 2007/2008 byli, pani Marzena Jaworska (grupa młodsza) oraz pan Robert Łopacki (grupa starsza). Drużynę chłopców prowadził pan Michał Wawrów.

Od sezonu 2008/2009 zajęcia treningowe w sekcji piłki siatkowej wstrzymane są do odwołania.