Kalendarz startów

 Kalendarz startów 2018

Lp

Termin

Nazwa

Miejsce

Ranga

1

20.01.2018

Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny

Toruń

Zawody otwarte

Mityng kwalifikacyjny

2

25.01.2018

Elbląskie Halowe Czwartki Lekkoatletyczne

Elbląg

Zawody otwarte

3

11.02.2018

Braniewski Maraton na Raty

Braniewo

Biegi otwarte

4

13.02.2018

Otwarte Mistrzostwa powiatu Braniewsk. w Skoku Wzwyż

Wilczęta

Mistrzowska powiatowa

5

16.02.2018

Mistrzostwa Województwa w Halowych zawodach Lekkoatletycznych

Nowe Miasto Lubawskie

Mistrzowska wojewódzka SZS

6

04.03.2018

Biegi Uliczne „Tropem Wilczym”

Dobre Miasto

Biegi otwarte

7

09.03.2018

Mistrzostwa Województwa

w Biegach Przełajowych

Pasłęk

Wojewódzka LZS

8

24.03.2018

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegach Przełajowych

Elbląg

Międzywojewódzka PZLA

9

08.04.2018

Biegi Uliczne Wokół Morąskich Zabytków

Morąg

Biegi otwarte

10

21.04.2018

Orlen Warsaw Marathon LDK

Warszawa

Biegi otwarte LDK

11

25.04.2018

Pasłęckie czwartki lekkoatletyczne

Pasłęk

Miejska

12

09.05.2018

Pasłęckie czwartki lekkoatletyczne

Pasłęk

Miejska

13

12.05.2018

Mityng kwalifikacyjny

Słupsk

U20, U18, U16 PZLA

14

12-13.05.2018

Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Wielobojach

Warszawa

U18, U16 PZLA

15

16.05.2018

Mistrzostwa Woj. War-Maz LZS w Lekkiej Atletyce

Olecko

U18, U16 LZS

16

17.05.2018

Pasłęckie czwartki lekkoatletyczne

Pasłęk

Miejska

17

26.05.2018

13 Bieg Filipidesa

Pasłęk

Biegi otwarte

18

09.06.2018

Mityng kwalifikacyjny

Gdańsk

U20, U18, U16 PZLA

19

08-10.06.2018

Mistrzostwa Polski LZS w lekkiej atletyce

Słubice

U23, U20, U18 LZS

20

23-25.06.2018

Mistrzostwa Polski Juniorów

Włocławek

Mistrzowska U20 PZLA

21

13-24.06.2018

Wieloboje – Kwalifikacje do OOM

Warszawa

U18 PZLA

22

27-29.07.2018

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Chorzów

Mistrzowska U18 PZLA

23

28.08.2018

Mistrzostwa Okręgu Młodzików

Sopot

Mityng kwalifikacyjny PZLA

24

08.09.2018

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Ciechanów

Międzywojewódzka U16 PZLA

25

12.09.2018

Memoriał W. Murawskiego

Sztum

Zawody otwarte U20, U18, U16

26

22-23.09.2018

Mistrzostwa Polski Młodzików

Bełchatów

Mistrzowska U16 PZLA

27

04-05.10.2018

Mistrzostwa Euroregionu „ProViadrina”

Słubice

Zawody międzynarodowe U20, U18, U16