Sport szkolny

Medale uczniów Zespołu Szkół Powszechnych w biegach przełajowych w Pasłęku.

biegi_przelajowe_paslek2011Sześć medali zdobyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 oraz Gimnazjum nr 2 – Zespołu Szkół Powszechnych podczas Indywidualnych Biegów Przełajowych organizowanych na terenie Parku Ekologicznego Pasłęku. Zawody odbyły się przy pięknej, słonecznej pogodzie. Do rywalizacji przystąpiło kilkanaście reprezentacji szkół z powiatu elbląskiego W zależności od kategorii wiekowej uczniowie mieli do pokonania dystans od 500m do ponad 800m.

 

Medale dla naszej szkoły zdobywali:
Ewelina Sypel, 800m. Gimnazjum nr 2 – złoty medal
Klaudia Dobrzeniecka, 800m. Gimnazjum nr 2 – złoty medal
Dawid Wlizło, 800m. Gimnazjum nr 2 – złoty medal
Przemysław Kowalski, 800m. Gimnazjum nr 2 – srebrny medal
Agata Szymańska, 800m. Szkoła Podstawowa nr 3 – brązowy medal
Dawid Sekuła, 500m. Szkoła Podstawowa nr 3 – brązowy medal

Tuż za podium, na czwartym miejscu w biegu uczniów klas piątych szkół podstawowych znalazł się Jakub Dobrowolski oraz Bartosz Kozłowski, rywalizujący w biegu trzecich klas gimnazjalnych.

Gratulacje dla wszystkich zawodników. Życzymy powodzenia w kolejnych startach. Najbliższa okazja do powiększenia zdobyczy medalowych już 5 września w Elblągu podczas Mistrzostw Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

dawid_sekula

 

 

 

 

 

 

 

Dawid Sekuła SP3 Pasłęk

 

agata_szymanskaAgata Szymańska SP3 Pasłęk