Sport szkolny

Sport szkolny. Tytuł Mistrza Województwa dla SP 3 Pasłęk

Biskupiec_2011Chłopcy z pasłęckiej „trójki” zdobyli złoty medal podczas organizowanych dziś w Biskupcu Mistrzostw Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie w mistrzostwach powiatu w Elblągu tylko w sferze marzeń pojawiały się myśli o medalu na szczeblu wojewódzkim…

Każdy z dziesięciu chłopaków miał do pokonania dystans około 800m. przełajowej trasy oraz 12 reprezentacji innych szkół. A jednak się udało! Pełna mobilizacja, wzajemny doping sprawiły, że już na trzeciej zmianie wyszliśmy na prowadzenie i nie oddaliśmy go do linii mety.  Chłopcy na podium otrzymali złote medale oraz okazały puchar Mistrza Województwa.

Mistrzowski skład chłopców SP 3 Pasłęk:
Tyszecki Michał
Konowalski Jakub
Kurach Mateusz
Ostręga Hubert
Kaczyński Kamil
Zajączkowski Dominik
Sekuła Dawid
Dobrowolski Jakub
Młynarski Kacper
Smotrycki Bartłomiej
Klocek Jakub (rezerwowy)

GRATULUJEMY!!!