Sport szkolny

Sport Szkolny. Mistrzostwa ZSP Pasłęk w Biegach Przełajowych

Mistrzostwa_ZSP_foto_niusW minioną sobotę na terenie Parku Ekologicznego w Pasłęku podczas III Biegu Pod Bursztynową Komnatę miały miejsce również Mistrzostwa Zespołu Szkół Powszechnych Biegach Przełajowych. Młodzież naszej szkoły rywalizowała na dystansie 800m. W kategorii uczniów młodszych, czyli klas I-III SP3 zwyciężyli Martyna Rozenbajger oraz Mariusz Zagulski. Wśród klas IV-VI jako pierwsi metę osiągnęli Dominika Wiśniewska oraz Mateusz Kurach.

W najstarszej grupie wiekowej mistrzostw szkoły złote medale zdobyli Małgorzata Sawraza oraz Bartosz Kozłowski. Medale za miejsca I-III wręczał Dyrektor ZSP, Pan Marek Sarnowski.

Mamy nadzieję, że niektórzy z uczestników zawodów podejmą regularny trening biegowy i będą zdobywać medale na imprezach wyższej rangi. Czego wszystkim serdecznie życzymy.

(Wyniki)