Sport szkolny

Puchar Turnieju Orlika dla SP 3 Pasłęk

1_niusMimo deszczowej pogody na boisku piłkarskim przy pasłęckiej „Dwójce” rozegrano Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Zawody były jednocześnie Mistrzostwami Gminy chłopców rocznika 2001-2002. Pierwsze miejsce z kompletem zwycięstw zajęła drużyna Szkoły Podstawowej nr 3 w Pasłęku. Naszym chłopcom przyznano również dwa wyróżnienia. Statuetki otrzymali Adrian Włodarczyk - najlepszy zawodnik oraz Wiktor Perlejewski - najlepszy strzelec.

Drugie miejsce w rozgrywkach zajęła drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 w Pasłęku a trzecie Szkoła Podstawowa w Zielonce Pasłęckiej. Na czwartym miejscu sklasyfikowana została drużyna Orlika SP 3 (młodszy skład SP 3). Za miejsca I-III drużyny otrzymały puchary ufundowane przez Burmistrza Pasłęka.

Skład naszej drużyny:
Mateusz Wojczys, Adrian Włodarczyk, Hubert Filaszkiewicz, Wiktor Perlejewski, Michał Kluk, Szymon Furman, Bartosz Kuchta, Paweł Morawek.

Wyniki meczów SP3 Pasłęk:
SP 3 – Orlik SP 3        4:0
SP 3 – SP 2            2:1

SP 3 – Zielonka Pasłęcka    7:1

2

turniej_2