Sport szkolny

Zwycięstwo SP 3 Pasłęk w Turnieju Piłkarskie Piątki

Paslek SP3 2  nChłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 3 zwyciężyli w "Turnieju Piłkarskie Piątki", będącym eliminacjami do mistrzostw powiatu. W rozgrywkach zorganizowanych na "Orliku" Zespołu Szkół Powszechnych wzięło udział sześć drużyn. Oprócz naszej szkoły będącej gospodarzem turnieju, o awans do dalszych gier walczyły: SP Młynary, SP 2 Pasłęk, SP Rychliki, SP Godkowo oraz SP Błudowo. Każdy mecz obfitował w wiele emocji. Bardzo dobry, wyrównany poziom doprowadził do kilku niespodziewanych rozstrzygnięć. Nasza "Trójeczka" odniosła komplet zwycięstw. Największą niespodzianką jednak okazało się szybkie wyeliminowanie SP Młynary oraz zajęcie drugiego miejsca przez chłopców z SP Godkowo.

Skład SP 3 Pasłęk:
Grzegorz Wiczyński (K)
Wiktor Perlejewski
Adrian Kłosiński
Paweł Morawek
Jakub Klocek
Mateusz Wojczys
Hubert Filaszkiewicz
Michał Kalwas
Michał Stasiulewicz
Arkadiusz Krasa
Piotr Zienkiewicz - trener

Poniżej klasyfikacja końcowa oraz wyniki meczów z udziałem naszej drużyny.

Klasyfikacja końcowa
1 m-ce: SP 3 Pasłęk Awans do finału powiatowego
2 m-ce: SP Godkowo Awans do finału powiatowego
3 m-ce: SP 2 Pasłęk
4 m-ce: SP Rychliki
5 m-ce: ex-eqwo SP Młynary/ SP Błudowo

Wyniki:
SP 3 Pasłęk – SP Godkowo 6:0
SP 3 Pasłęk – SP Młynary 3:2
SP 3 Pasłęk – SP Rychliki 9:0
SP 3 Pasłęk – SP 2 Pasłęk 4:2