Sport szkolny

Złoto mistrzostw powiatu dla chłopców z SP 3

130426 n1Chłopcy z naszej Szkoły Podstawowej nr 3 zdobyli wczoraj (25.04) złoty medal mistrzostw powiatu w turnieju „Piłkarskie 5" rozgrywanym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2012/2013. W zawodach rozgrywanych na orliku przy szkole podstawowej w Gronowie Górnym uczestniczyło 5 drużyn wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach.

130426 nPo pierwszym zremisowanym 1:1 meczu z SP Godkowo i kolejnym przegranym 1:2 z SP Gronowo Elbląskie nie liczyliśmy na zbyt wiele. Nasza drużyna, jednak dzielnie walczyła do końcowego gwizdka ostatniego meczu by zachować szanse na medal. Jak się później okazało był to medal koloru złotego. Wygrana 3:1 z SP Gronowo Górne oraz 3:0 z SP Tolkimcko dzięki większej zdobyczy bramkowej wystarczyła do wyprzedzenia rywali i zajęcia pierwszego miejsca. Radość chłopców nie miała końca... Awansowaliśmy do rozgrywek rejonowych.

Skład naszej drużyny:
Mateusz Wojczys
Grzegorz Wiczyński (K)
Adrian Kłosiński
Paweł Morawek
Adrian Włodarczyk
Jakub Klocek
Hubert Filaszkiewicz
Michał Kalwas
Michał Stasiulewicz
Arek Krasa
Piotr Zienkiewicz - trener