Sport szkolny

Mistrzostwo powiatu w mini siatkówce dla SP 3 Pasłęk

foto3Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Pasłęku zwyciężyła w turnieju mini piłki siatkowej „3” chłopców. Zawody odbyły się w sali sportowej w Młynarach. W rywalizacji udział wzięło pięć drużyn chłopców urodzonych w latach 2005/2004 ze szkół podstawowych powiatu elbląskiego. W drodze po tytuł chłopcy z pasłęckiej „Trójki” pokonali kolejno reprezentacje Młynar, Zielonki Pasłęckiej, Zwierzna oraz w meczu finałowym Milejewa.

foto4Skład zwycięskiej drużyny: Kamil Opiekulski, Maciej Kruczyński, Adrian Graczyk, Jakub Chojnacki, Piotr Grzmociński, Fabian Dziengo, Julian Suckiel, Adam Wysocki. Drużynę do rozgrywek przygotował Piotr Zienkiewicz nauczyciel SP 3 przy Zespole Szkół Powszechnych.